Buden

13. května 2014 v 0:02 | may fowl |  O něco víc
Trochu ho ještě držím v hrstech. Vypadal asi takhle.

Život v normostranách. Snaha setřást vlezlé sny. Slyším jen na Májo, vole! a řeším problém nejstaršího druhu. J. ho už vyřešila a chodí teď s panem K. Je to zvláštní, když se dva vaši kamarádi dají dohromady. Také se prý vyplatí přát si na házení jedlých kaštanů do řeky, řekla karma. Pak se člověk nemá bát si něco přát, když se to může stát realitou.

Bicmaník spískal nové uskupení a já jsem spolupachatelkou. Dělá mi radost Ten přes kajtru, protože má smysl pro ujetá metra a Bicmaníkovy kecy. Sounáležitost - pokud lékař neurčí jinak, podávejte dvakrát týdně nezávisle na kraji, proložte libými zvuky. Občas se člověk setká se stopovým množstvím i v podkrovních barech. Spontánně si s někým vystřihnout Creepa, to je… to je.

Pak přišla chata. Dvakrát dvanáct hodin na cestě. Čokoládový dort pro J., dva táboráky, hodně kytary, blažené zarývání strun do bříšek prstů, splétání příběhů z brambor, duchny, hypnóza, fuj tady je zima, zvuk bubnu rezonující stěnami i našimi mozkovnami, zmrzlina, král s pampeliškami kolem hlavy, ruce tápající po trávníku, po dlani.

Spánek je pro amatéry. Jídlo taky (řekla já a nastal konec světa). Balení tortill v Mekáči. Velký kuře prosím, velký kuře díky. Hotová genocida na kuřatech. Jen podle Džouího ne, vždyť oni z nich potřebují jenom křídla a nohy. Takové kuře prý dostane protézy a má potom ještě zcela plnohodnotný život: Žrát, spát, klást vajíčka. Také bych jednou chtěla umět racionalizovat na tak vysokém levelu.

Jaro. Hledáme byt, mám z toho divný pocit. Rýmička. I dýchání je pro amatéry. A logika. A vůbec. Všechno je trochu rychle. Dvacet hodin denně mžourám. Když ve čtyři ráno sedíte v tramvaji a to slovo "ráno" myslíte docela vážně, je třeba si pustit tlumené elektro a nedivit se, kam jedou všechny ty důchodkyně s květákovitými účesy. Určitě neumějí citovat APA style.

Duben odbuden, finišujeme.


Obskurností třeba.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady I. Lady I. | Web | 18. května 2014 v 21:23 | Reagovat

Až vzdáš snahu naučit se racionalizovat, dej se cestou sublimace a zřiď rehabilitační ústav pro kuřata s tělesným postižením.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.