Komentáře

1 eliade eliade | Web | 8. února 2013 v 22:15 | Reagovat

Pan Coelho zařadil do svého diáře na únor tenhle citát: "Jako každá bouřka, i tahle přináší zkázu, ale současně dává krajině vláhu a spolu s deštěm se snáší i moudrost nebes. Jako každá bouřka, i tahle přejde. Čím bude prudší, tím bude rychlejší."
Ten pocit, kdy fakt zoufale potřebuješ někoho poprosit o pomoc, ale víš, že to stejně neuděláš, dobře znám. U mně je to prostě proto, že se bojím před ostatními přiznat, že jsem slabá, že na něco prostě nemám. Příliš řeším to, co si o mně ostatní lidé pomyslí. To je podle mého jeden z hlavních důvodů, proč nejsem úplně šťastná. Nevím, jak jsi na tom ty, ale podle mě je docela důležité, aby si člověk občas uvědomil, proč některé věci dělá nebo nedělá...
Jinak koalu jsem nedešifrovala, vůbec mě nenapadlo, že by tam mohlo být napsané něco, co by dávalo smysl - a i kdybych si to přečetla, takový interní vtípek bych nepochopila. Má to co dělat se zpuchřelou koalou, nebo je to zase jiná kapitola?
A vidíš, já jsem Ti ani neřekla, že Ti to sluší... Měla jsem oslepené oči nikoliv čočkami, ale vlastními pseudoproblémy.
Snad sis ten ples užila, i když tenhle článek nezní až zas tak nadšeně...

2 BobbyWat BobbyWat | E-mail | 14. května 2018 v 19:08 | Reagovat

Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Unaico SiteTalk, Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen SiteTalk Reviews, Jarle Thorsen Truth

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.