Sentimentál

28. ledna 2013 v 0:09 | tygr may |  O něco víc
15
Schrödingerova kočka je mrtvá, ať žije tygr!
Aneb sova z mých osobních Bradavic dorazila pouze s vyjádřením upřímné soustrasti...
Stane se.


25
Houby horká sprcha, tohle je půlnoční akupunktura zátylku. Zkouším si párou vystřelit mozek z hlavy, abych si s ním mohla čvachtavě kutálet po dlaždičkách. Asi se mi co nevidět zavaří vnitřnosti, ale třesu se zimou. Dnes v noci překonávám osobní teplotní rekordy.

26
Po rýmičkovitém návratu z hor jdu volit a pak se mi chce hodně zvracet.

27
Chce se mi omotat se kolem žebřin a spát. Po několika hodinách nacvičování maturitního předtančení mě docela omrzelo, rozplývat se nad svými bromantickými spolužáky, kteří z nudy blbnou stejně, jako když jim bylo dvanáct. Už mě ani moc nebaví zírat na toho, který má zuby jako princ Artuš z BBC Merlina, a pak na sebe koulet očima s panem Modré tričko, kdykoli k sobě první zmíněný přivine milou.

Mám chuť říct panu Modré tričko, že má nohy jako kůň a vypadá jako pštros. Mám chuť obejmout DJe Stenyho, protože mi ve svetru připomíná medvídka. Mám chuť poprosit si Zubatého o fotky, na kterých se polonahý zakusuje do rozličných vlastních končetin. Ale T. by se mi hrozně smála a vůbec by to nikdo nenesl dobře, tak radši poslušně kroužím pánví do osmičky.

28
Jednou budu muset utéct před těmi, které mám nejradši, protože mít ráda vždycky bolí. Mám ale čas, a tak si zatím zalezu pod peřinu s Rádiovou hlavou a nechám náš fandom, aby se chvíli psal beze mě. Dokud mi srdce nepravidelně chrastí v hrudi, je to ještě dobré.

A kromě toho jsem tygr.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sylvana Raven Sylvana Raven | Web | 28. ledna 2013 v 22:51 | Reagovat

Medvídka Pú a jeho kumpány jsem vždycky nesnášela. Ale tohle mě dostalo. Jsi tygr. Let your swedish tiger take care of you.
Chtěla bych znát člověka, co má nohy jako kůň, a vypadá jako pštros. Vzhled to musí být opravdu...pozornostihodný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.