Taková noc je jen jednou za život

5. listopadu 2011 v 22:16 | may jé jé jé |  Sto slov
Včerejškem vrcholily měsíce plánování, zařizování a nacvičování. Na náš společenský večer jsme se těšili léta, ale pořád nám přišel tak strašně daleko…

Teď je to pryč. Krásný čas na Ágéčku se citelně chýlí ke konci.

Celou noc jsem se jen tak přiživovala a nic moc nedělala. Má účast spočívala v tanci na mnou zcela neovlivněnou choreografii a v urychlené konzumaci potrhaných, zpola syrových palačinek.

Společňák rozhodně za všechny ty hloupé hádky, investované peníze i promeškané hodiny tělocviku stál. Téma Disco '79 nakonec nebylo tak špatné. Za večer jsem nenávratně poškodila pouhé čtyři kusy oblečení. A vůbec jsem si to užila.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eliade eliade | 6. listopadu 2011 v 16:32 | Reagovat

Prosímtě, na ágéčku máš ještě krásný rok a půl času. Co já bych za to dala ;). Ale za společňák vás chválím, bylo to fajn. Nejlepší byly předtančení a přehlídka profesorů (jak se vám podařilo je k tomu přemluvit?!). Jako jediný výrazný mínus večera jsem shledala kapelu - nehrála ani disco, ani něco normálního, na co by se dalo tančit (ale to asi nebyla vaše chyba). Další mínusy jsem si zavinila už jenom já sama... A škoda, že jsem pořádně neviděla na ten Thriller... je to někde natočený?
Jo, a myslím, že toho sedmnáctého nám zase nevyjde :(. Pokud se nemýlím, jedete s filosofickým seminářem někam pryč, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.