Zhulená čokoládou

7. října 2011 v 22:50 | UHU |  Hele
Šla jsem do pochybné samoobsluhy na Opatově a koupila jsem si mléčnou čokoládu s konopnými semínky. Před prodavačku jsem ji položila s pýchou čerstvé osmnáctky, když si poprvé kupuje alkohol. Mohly za to ty ďábelské sedmilístky na obalu.
Když jsem pak večer, cpouc do sebe celou tabulku na jedno posezení, googlila nějaké informace o konopném semínku, zjistila jsem, že prý obsahuje jen zcela zanedbatelné množství THC, které na člověka nemá žádný vliv ani při zvýšené konzumaci. Zato se to zrní vyplatí, když hledáte něco výživného a "zdravého". Obsahuje prý nenasycené mastné kyseliny v ideálním poměru, takže bych si tu věc asi správně měla mazat na chleba, jako teta jedné mojí kamarádky.
Carla Dagga Boo však moc nestojí za konzumaci. Průměrná mléčná čokoláda s nějakým tím rádoby zdravím zrněním uvnitř odpovídá do ní investovaným třiceti korunám. Zkrátka mě zklamala, protože jediným vedlejším účinkem tohoto čokoládového posezeníčka byla nepříjemně přeslazená pachuť v ústech následující dva dny. A to jsem se těšila, jak pak budu mít správně "zhulenou" španělskou výslovnost.
PS: Podpis UHU znamená Upjatou Hypochondrickou Úchylačku, jak mě poslední dobou trefně nazývá má drahá Aisha.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.